AEGON

Využijte opět věrnostní Super Bonus až 56%

31. 1. 2020

Klienty motivujeme k dlouhodobé péči o finance. A proto přicházíme se speciálním bonusem za věrnost.

Životní pojištění je svým charakterem dlouhodobý produkt, jehož rezervotvorná složka přináší svému majiteli největší užitek až v horizontu deseti a více let.

Jak funguje?
Bonus NN Blue je vyplácen pojišťovnou na podílový účet klienta v podobě mimořádného vkladu. Připisuje se na účet klienta ve výročí každého desetiletého období a navíc i při dožití se konce pojistné doby pojištěným.
Bonus NN Blue získají i klienti, kteří měli pojistnou událost, pokud neznamenala zánik pojistné smlouvy. Bonus NN Blue navyšuje investiční hodnotu pojištění, která se v průběhu pojistné doby spotřebovává na poplatky za krytá rizika, a tak díky Bonusu NN Blue
může klient platit nižší pojistné.

Výše bonusu

Věrnostní bonus 36% z uhrazeného pojistného za všechna sjednaná rizika pro všechny pojištěné osoby za každých 10 let od počátku pojištění a při dožití
+ Mimořádný věrnostní bonus 5 % (pokud je běžné pojistné ≥ 1 000 Kč/měs. a současně pojistné za krytá rizika ≥ 400 Kč/měs.) nebo 10 % (pokud je běžné pojistné ≥ 1 500 Kč/měs. a současně pojistné za krytá rizika ≥ 500 Kč/měs.)
+ Mimořádný věrnostní bonus 10 % pro smlouvy sjednané během bonusové kampaně v období od 1. 2. 2020

Jak se aktuální bonus projeví na smlouvě klienta si spočítáte jednoduše v kalkulačce Expert a Web Expert.
Desktopová verze kalkulačku Expert vyžaduje instalaci aktualizace (dostupná od 31. 1. 2020 odpoledne)!

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat svého Key account managera nebo KC NN Blue na čísle 244 090 800 nebo emailu dotazy@nnblue.cz.

Tým NN

Kontakt

  • NN Životní pojišťovna
  • Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5 – Smíchov
  • 244 090 111 nebo kontakt na příslušného KAM
  • obchod@nnblue.cz