AEGON

iPad aplikace Aegon Modelace nyní ke stažení na App Store

1. 12. 2016

Štítky

#ipad

Myslíme i na fanoušky nakousnutého jablíčka! V balíčku prosincových novinek jsme připravili i kalkulačku životního pojištění Aegon pro zařízení Apple iPad.

Aplikaci jednoduše získáte prostřednictvím App Store tímto odkazem - https://appsto.re/cz/-8cp2.i

App Store 

První spuštění a přihlášení uživatele

Po prvním spuštění aplikace budete vyzváni k jednorázovému přihlášení. K přihlášení slouží stejné údaje, jako pro přihlášení do systému Aegon Web Agent. Při dalších spuštěních aplikace již přihlášení není nutné. Pro pokračování na hlavní stránku aplikace klikněte na tlačítko VSTOUPIT.

Vstup 

Hlavní obrazovka – zadávání osob a připojištění

Na hlavní obrazovce OSOBY A PŘIPOJIŠTĚNÍ lze zadávat vstupní hodnoty pro výpočet modelace. Sloupce grafu lze vypínat/zapínat tapnutím na příslušnou legendu. Volba připojištění je dostupná kliknutím na tlačítko „Připojištění“. Modelovat lze smlouvu až s pěti osobami. Nápověda k jednotlivým položkám je dostupná po kliknutí na příslušný text nebo na ikonu (i).

Hlavni strana 

Obrazovka Modelace

Na obrazovku MODELACE POJIŠTĚNÍ  se lze přepnout buď v horním menu nebo tlačítkem pokračovat. Výchozí zobrazení ukazuje tabulku posunutou prvním řádkem na 10. výročí modelované smlouvy. Přepnutím na graf získáte možnost zobrazení hlavních hodnot pojištění v konkrétním roce. Stačí posouvat prst po grafu doprava nebo doleva.

Modelace 

Správa modelací

Aplikace umožňuje ukládat více modelací. Pro přehlednost můžete jednotlivým modelacím zadat jméno pojištěných osob. Podle jména lze jednotlivé modelace vyhledávat. Zadaná jména budou zároveň zobrazena na výsledném pdf dokumentu modelace. Výsledné pdf lze odeslat mailem, vytisknout, nebo uložit, například v programu iBooks. Do detailu případu se dostanete kliknutím na řádek s údaji modelace.

Tlačítko „Uložit na server“ umožňuje odeslání modelace k dalšímu zpracování do systému Aegon Web Agent. Tak lze pokračovat v přípravě pojistné smlouvy.

Modelace 


Protože chceme aplikaci dále vylepšovat, těšíme se na Vaši zpětnou vazbu!

Své postřehy prosím zasílejte na e-mail tablet@aegon.cz

 

Děkujeme!


Váš tým Aegon

Kontakt

  • NN Životní pojišťovna
  • Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5 – Smíchov
  • 244 090 111 nebo kontakt na příslušného KAM
  • obchod@nnblue.cz